ליקויי בניה
בדק בית
איתור ליקויי בניה
דוגמאות ליקויי בניה
מחיר בדק בית
ביקורת מבנים
עורכי דין בניה ונדלן
חברות בניה
ניסור בטון
קידום אתר בניה

ליקויי בניה - דף בית ליקויי בניה
עורכי דין
בית הינו אחד הנכסים המרכזיים והיקרים ביותר שיש לאוכלוסיה ושוויים נאמד בלא מעט כסף. הרבה יותר מהרכב הפרטי או מסך הטלויזיה שלכם.
תהליך רכישת בית או נדלן או דירה בלשון העם, כדאי שתתבצע בליווי עורכי דין מומחים רוכשי בית לרוב נוטים לקבל את הצעת הקבלן לקבל שרות חתימה על החוזה עם משרד עורכי דין מטעם הקבלן, וכל זאת רק בגלל הרצון לחסוך מעט כסף ברכישת הדירה המיוחלת - זו טעות נפוצה שעוד בעתיד תתברר לרוכשים שתעלה להם ביוקר, ביוקר רב אפילו.

עורכי דין נדלן / מקרקעין / בניה
ברור מאליו שהחוזה שנערך על ידי עורך דין מטעם הקבלן, לא ממש פועל לטובתך וסביר להניח גם שיהיו שם כמה "מוקשים" וסעיפי סעיפים בכתב קטן אשר לרוכשי הבית אינם מובנים. במיוחד הניסוח המשפטי שלהם. עורכי דין מומחים בנושא בניה ידעו טוב יותר מהקונים מהם פשרם של כל הסעיפים, וכיצד יש להתייחס אליהם, ואולי אף לבטלם. עורך דין מצד הרוכשים יבקש גם להוסיף סעיפים מגבילים לטובתכם, כגון סעיף חשוב שאם ניתגלו ליקויי בניה, ותואם עם נציג הקבלן שיבואו לתקן ביום מסויים ובשעה מסויימת אזי אי הגעה של נציג הקבלן במועד שניקבע - תגרור פיצויי כספי עבור הדיירים שהרי איבדתם לפחות חצי יום עבודה, ביטלתם דברים אחרים מכורך התאום עם הקבלן וכהנה.
עורכי דין ידעו לדרוש בחוזה מול הקבלן פיצויי ותנאים מגבילים עבור השקט הנפשי של קוני הדירה. לדוגמה נושא מאוד כאוב במקומותינו הוא מועד האיכלוס. לא תמיד קבלני הבניה עומדים במועדי מסירת הבית לכניסה למגורים, וידועים מקרים רבים בהם נאלצו בעלי הדירה למצוא מקום חלופי למגורים עד אשר תסתיים הבניה. במיקרה כזה ידאג עורך דין טוב להחתים מראש את חברת הבניה לקבלת פיצויי כספי הולם לתקופה שבה הבית אמור היה להיות מאוכלס ואל התאפשרה כניסת דיירים לדירה.
מניסיון אישי מומלץ לפנות אל עורכי דין נדלן, המומחים בתביעות בתחום בניה ומקרקעין.
עורך דין טוב הבקי ברזי ענף הבניה, יעמוד לרשותך בחתימת החוזה מול קבלן הבניה. אשר יבדוק זכויות קנייניות של הקבלן על הקרקע, אישורי מסירה מול בעל הקרקע, סיבות לביטול עיסקת רכישה יבדוק תב"ע היתרי בניה האם חברת הבניה רשאית בכלל למכור דירה זו וכהנה. יש להבדיל בשרות של משרד עורכי דין לרכישת דירה מקבלן לבין רכישת דירה מיד שניה מפרטי.
שמאי מקרקעין משרד עורך דין ימצליץ להתייעץ גם עם שמאי מקרקעין שיאמוד ירידת ערך או שווי נדלני וכדאיות כלכלית באופן כללי. לא כדאי לקבל החלטה של רגע בדבר קניית דירה לפני בחקרת וביררתם טוב עלות ומחירים של דירות וביצעתם השוואה גם לגבי גודל הדירה ומכלול גורמים שאמורים להלקח בחשבון כמו מיקום, רעש סביבתי, נגישות לאיזור, חניה, איכות חיים ונוף, שטחים ציבוריים ושירותים קהילתיים כמו גני ילדים, בתי ספר מרכזי קניות סמוכים וכדומה.
בדק בית    ליקויי בניה