ליקויי בניה
בדק בית
איתור ליקויי בניה
דוגמאות ליקויי בניה
מחיר בדק בית
ביקורת מבנים
עורכי דין בניה ונדלן
חברות בניה
ניסור בטון
קידום אתר בניה

ליקויי בניה - דף בית ליקויי בניה

קידום אתר ליקויי בניה
אתר מחאה זה נבנה בכדי להביא לתשומת לב משרד השיכון ושר השיכון את העוולת הקיימות היום בקרב חלק מקבלני הבניה. לרוב איכות הבניה בישראל אינה גבוהה, וזאת עקב רצון חלק מהקבלנים לחסוך בעלויות בניה, או עקב כשלים טכנים או אחרים באתר הבניה. אין באמור באתר זה להצביע על קבלן בניה כזה או אחר, ואין לעשות הכללה לבי קבלנים קיימים או חברות בניה. כאן המדובר בקבלן בניה שהגזים והגדיש את הסאה, ועושה כבשלו ובהתנהלותו הפושעת אין מישהו ממשרד השיכון שיעמיד אותו על טעותו ויפעיל מרות כלפי הקבלן. קידום אתר זה בוצע ומבוצע בכדי להביא לידיעת כלל הציבור את המקרה הפרטי, וכדי לעורר מחאה שתחלחל אל מי שאחרי למתן תעודת קבלן רשום לחברות בניה.

קידום אתר
אתר מחאה זה מקבל שירות קידום ATRBIZ.COM מחברת אתר ביז כולל ביצוע אופטימיזציה והמטרה היא להביא כמה שיותר מבקרים אל האתר בכדי להפעיל לחץ על משרד השיכון והעומד בראשו. היות שמישרד השיכון לא מפעיל לדעתנו פיקוח נאות על התנהלות של קבלני בניה, וחלק מהקבלנים מנצלים זאת לתועלתם וחיסכון בחמרי גלם ראויים הגורמים לבעיות של ליקויי בניה חמורים. האתר לא יוסר עד אשר תיבדק זכותה של חברת הבניה להחזיק בתואר - קבלן בניה רשום. פעילות קידום אתרים מיועדת למקם את האתר בתוצאות החיפוש של רוב מנועי החיפוש באינטרנט.

קידום במנועי חיפוש
מנועי החיפוש ובעיקר מנוע החיפוש גוגל המוביל בישראל, מציג תוצאות חיפוש של מילים אשר הוקלדו. רוב מחפשי המידע והאינפורמציה מבצעים חיפוש באתר גוגל ובשאר המנועים הקיימים כגון : יאהוו YAHOO.COM , MSN.CO.IL אמ אס אן , והשאר. מיקום כתובת אתר המופיעה בתוצאות המנוע , מן הסתם תגרום למקליד ללחוץ על כתובת האתר שהינה קישור ותוביל אותם אל האתר. תהליך קידום אתר אמור להעשות במקצועיות על ידי מומחים, ובמקרים מסויימים גם בעלי אתרים פרטיים יכולים ללמוד לבצע אופטימיזצייה לאתר שלהם, להשיג קישורים איכותיים מאתרים העוסקים בתחום שלהם או חופפים לנושאי האתר. פעילות קידום עלולה לעיתים להמשך לא מעט חודשים, ולעיתים יותר משנה בכדי להגיע לתוצאות טובות.

קידום אתרים בגוגל
אם ברצונך לקדם את האתר במנועי החיפוש ובעיקר במנוע החיפוש המוביל גוגל, פנה אלינו לקבלת הצעת מחיר עבור קידום אתרים בגוגל בשונה מהשאר גוגל הינו נתב התנועה של מחפשי המידע הטוב ביותר הקיים כיום, ומשנתו היא : אל תפגיז פשוט התאם את האתר בצורה אמינה, בצע אופטימיזצייה והכנס תוכן לאתר בצורה אמינה, גוגל יבצע את השאר. מנוע החיפוש החדש של אמ.אס.אנ bing.com נמצא עדיין בחיתוליו ורוב מקדמי האתרים מתחילים לנסות ולהבין כיצד הוא פועל, כמובן שלא נגיע לכדי הבנה מלאה ופיענוח אולם עם הזמן והניסיון המצטבר, חלקו בשיטת ניסויי ותהייה ואחר לפי השוואה של התוצאות מול אחרים וכהנה. מנוע msn מחפש ומציג תוצאות שונות מאשר גוגל השולט בכיפה כבר כמה שנים טובות, באופן מפתיע לעיתים ישנה חפיפה של המיקומים , בדר"כ במיספור דף התוצאות בחיפוש. וכמובן שישנו שוני קיצוני בן שני המנועים בביטויים רבים.

בניית אתרים
לכל בעל עסק או חברה בתחום בניה נדלן ומקרקעין, בניית אתר המכיל גם גלריית תמונות של פרוייקטים. חשוב לדעת כי אתר המקודד נכון לפי ההנחיות מבית גוגל ענקית המידע באינטרנט, שימוש בתגים כייאות ואופטימיזציה בסיסית יכולה להועיל לך כבעלי האתר בעתיד באם תשקלו לקדם אותו. לפרטים נוספים פנו אלינו.
בדק בית    ליקויי בניה